Royal Dutch Shell võib astuda lähikuudel
ajaloolise sammu nimetades tegevjuhiks esimese naisena praeguse gaasi- ja
jõujaamade üksuse juhina töötava Linda Cooki, kirjutab Financial Times.
Ajalehe sõnul on Cookil praeguse seisuga eelis ainsa kompanii sisese konkurendi Shelli uuringuüksuse juhi kohal asuva Malcolm Brindedi ees ning juhul kui ta valitakse, saab temast mitte ainult ühe naftatööstuse hiigelkompanii (tööstusesiseselt kutsutakse neid oil major) vaid ka suurimaks naisjuhiga ettevõtteks üldse. Kaalutud on ka juhi kutsumist väljastpool ettevõtet, kuid nõukogu esimees Jorma Ollila kinnitas aasta tagasi, et eelistab uut juhti valida kontserni siseselt.
Hollandi-Briti naftakompanii Royal Dutch Shell tegevjuht Jeroen van der Veer astub juhi kohalt tagasi järgmise aasta juunis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt tööstussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.