• 13.05.08, 10:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Läti jahutootja liidetakse Tartu Veskiga

Läti jahutootja Dobeles Dzirnavnieks võib ühineda Eesti suurima jahutootja Tartu Veskiga, kirjutas Dienas Bizness.
Kuigi eelmisel aastal välistasid lätlased ettevõtte müügi, siis nüüd ootab ettevõte Läti konkurentsiameti otsust, kas Läti suurim viljatöötleja võib Tartu Veskiga ühineda.
Dobeles Dzirnavnieks tegevjuht ja suurim aktsionär Vitautas Paskausks ei tahtnud teemat kommenteerida.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele