Ööl vastu pühapäeva kella 02.48
ajal teatati tulekahjust Harjumaal Kehras, teatas päästeamet.
Päästemeeskondade saabudes põles Kehra paberivabrikus esimesel korrusel kaks paberimasinat. Inimesed evakueeriti tehasest. Kohapeal anti meditsiinilist abi kahele meesterahvale, haiglaravi nad ei vajanud.
Päästemeeskonnad kustutasid põlengu, jahutasid masinad ja otsisid ventilatsioonišahtis tulekoldeid. Tulekahju likvideeriti kell 06.29. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.
Seotud lood
Horizon Tselluloosi ja Paberi juht Žanna
Botvinkina kiitis tehase töölisi, kes öösel kiire tegutsemisega osa tulekahjust
ise juba enne tuletõrje saabumist kustutasid.
Mobiilse kaldaelektri pistikupesa (iMSPO – igus Mobile Shore Power Outlet) näol on igus välja töötanud paindliku kaldatoite ühendussüsteemi, mida saab paigutada terminali mis tahes asukohta vastavalt laeva sildumiskohale. Lahendus, mis on juba kasutusel Hamburgi sadamas, pakub tõhusat ja kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaldatoite süsteemidele. 2024. aastal pälvis iMSPO mere elektri- ja hübriidtoite Euroopa messil Amsterdamis reisi- ja kaubasadamate innovatsiooni aastaauhinna.