• 01.05.08, 20:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Shell loobub tuuleenergia projektist Londonis

BBC News edastas, et Shell müüb osaluse maailma suurima tuuleelektrijaama ehituses ja keskendub analoogsetele projektidele Ameerika Ühendriikides.
Briti energeetikahiid otsustas müüa oma osaluse projektis London Array. Tuuleenergia tootmine kavatseti püsti panna Thamesi suudmes.
Shell on üks London Array kolmest aktsionärist. Teised on E.On ning Dong energy.
Tuulejaama ehitus kallines 2003. aastaga võrreldes kaks korda ja ulatub praegu kahe miljardi dollarini, märkis Lenta. Toodetav elektrienergia kataks Londoni vajadustest vaid neljandiku.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele