Viru Õlu juht Ott Licht arvas, et nii külma
õlut, kui A. Le Coq sel suvel pakkuda tahab, ei ole hea juua.
Lichti sõnul on juba ammu selge, et õlut on kõige parem külmalt juua, aga kas jääkülm õlu kõige parem on, selles ta veendunud polnud. „Mida külmem on õlu, seda vähem on tunda õlle maitset. Ma arvan, et kurguarstid saavad palju tööd. Proovige jäist vett juua,“ tõi ta v älja A. Le Coqi plaani varjukülgi.
„Õlleleksikonid soovitavad heledat õlut tarbida 6-8 kraadi juures ja tumedat 10-12 kraadi juures,“ jagas ta soovitusi õlle temperatuuri osas, viidates, et -2 on pisut liiga jäine.
Licht lisas, et ka A. Le Coqi konkurendid ei maga ja ka neilt on suvel uuendusi oodata.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.