Harju Elektri juhatus teeb ettepaneku maksta aktsionäridele dividende kaks krooni aktsia kohta, selgub ettevõtte aastaaruandest.
Eelmisel aastal maksis ettevõte aktsionäridele omanikutulu 1,8 krooni aktsia kohta. Harju Elektri kasum kasvas möödunud aastal 65 protsenti 85,9 miljoni kroonile ehk 5,03 kroonini aktsia kohta.

Seotud lood

Uudised
  • 26.03.08, 15:06
Baltika sel aastal dividende ei maksa
Baltika juhatus teeb aktsionäride üldkoosolekul ettepaneku suunata kasum summas 40,8 miljonit krooni jaotamata kasumi koosseisu ning dividende mitte maksta, teatas ettevõte börsile.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele