• 08.02.08, 16:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hansa Candle: ettevõtte suurus ja tootmismaht annavad tulevikulootust

Hansa Candle tegevjuht Andre Aav ütles, et näeb ettevõtte tööstustootmise tulevikku puhtalt suuruse ja tootmismahu pärast.
Aav vastas aripaev.ee päevaküsimusele „Kas Eesti tööstusel on tulevikku?”, et jah, on küll. „Räägin enda ettevõtte eest ning tänase seisuga võin öelda, et on tulevikku,“ lisas ta.
Aav rääkis, et Hansa Candle’i tulevikku tööstuses näeb ta puhtalt ettevõtte suuruse ja tootmismahu pärast. Samuti annavad ettevõtte juhi sõnul lootust avanevad välisturud, kus teatud tootegruppide kvaliteeti hinnatakse kõrgelt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 08.02.08, 13:50
Kunda Nordic: pole kahtlustki, et Eesti tööstusel on tulevikku
Kunda Nordic Tsemendi turundusdirektor Imre Leetma ütles, et kindlasti on Eesti tööstusel tulevikku, kuna on jätkusuutlik.
Uudised
  • 08.02.08, 13:45
Ehitusmasinate kaupmees: oma nišš ja kvaliteet on perspektiiv tööstuses
Balti Ehitusmasin-Baltem juhatuse esimees Meelis Mitt ütles, et Eesti tööstusel on perspektiivi, kui leitakse oma nišš ja tootmise kvaliteet.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 10:56
Kõrgtööde ohutuses tehakse endiselt liiga tihti kompromisse
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele