Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Lukašenko kuulutas importtraktoritele boikoti
Valgevene president Aleksandr
Lukašenko keelab alates 2008. aastast põllumajandusliku tehnika impordi, selles
teatas ta Minskis toimunud seminaril.
RIA Novosti avaldas, et Valgevene läheb täielikult üle kodumaistele traktoritele ja kombainidele. Lukašenko teatel aitab see kokku hoida 200 miljonit dollarit aastas, mis praegu kulub välismaise tehnika ostuks.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.