• 29.11.07, 15:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuveiti kerkib võimas gaasitehas

Riiklik Kuwait Petroleum Corperation (KPC) lõi käed ehitusfirmaga SK Engineering and Construction Company, et püstitada 700 miljoni dollari eest võimas gaasitehas.
SK Engineering and Construction Company on Lõuna-Korea firma, vahendas The Arabian Business.
Etaani, propaani ja butaani tootev gaasitehas tuleb Mina Al-Ahmadi naftaleiukohta ja hakkab tootma 106 000 barrelit looduslikku gaasi aastas. Ehitus kestab kuni 38 kuud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.08.25, 13:06
Eesti energiatulevik: miks investeerivad ettevõtted üha rohkem salvestuslahendustesse
Eesti energiasüsteem seisab teelahkmel, kus ühelt poolt on surve vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ning teisalt tagada varustuskindlus ja konkurentsivõime rahvusvahelisel turul. Taastuvenergia areng on vältimatu samm, kuid seda saadab küsimus: kas meie sõltuvus välismaistest tehnoloogiatest ei suurene veelgi? Paneelid, inverterid ja akud vajavad materjale ning tootmisvõimsusi, mida Euroopas napib. Samas pakub taastuvenergia mitmeid strateegilisi eeliseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele