Konstruktsioonilt kujutab klaadija endast miniturbiini, vahendab CyberSecurity.ru, mida saab lihtsa vaevaga kinnitada seina või maja katuse külge, või mõnda muusse tuulisesse kohta.
Turbiini küljes on akumulaator, mis suudab koguda energiat telefoni laadimiseks vajalikul määral.
Orange andmetel pakkusid sellise akulaadija ideed neile inimesed, kes töötavad alternatiivsete telefonilaadimise ideede kallal. Tuulelaadija on tootmiseks ette valmistatud Texase ülikoolis. Kogu seadeldis kaalub vähem kui 100 grammi. Selle hind ja müüki tuleku aeg pole esialgu veel teada.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 10:56
Kõrgtööde ohutuses tehakse endiselt liiga tihti kompromisse
Kõrgtöödega seotud riskid ei ole kuhugi kadunud, kuid nende maandamiseks on täna rohkem teadmisi ja paremaid vahendeid kui kunagi varem. Ometi näitavad praktika ja kogemus, et tööõnnetuste juurpõhjused korduvad. MR Safe OÜ müügiesindaja Marko Tutt rõhutab, et kõige olulisem on alustada põhialustest: õigest riskihindamisest, koolitusest ja sobivate vahendite valikust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele