• 16.08.07, 08:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ameerika eestlane laseb Mehhiko illegaalidel Montoni rõivaid kopeerida

Eestlane Andres Sults elab New Yorgi südames Manhattani saarel, on ülemus viieteistkümnele mehhiklasest illegaalile ning juhendab Montoni sügiskollektsiooni kopeerimist.
Mees ütles Eesti Ekspressile, et Montoni moe mahaviksimine käib lihtsalt: "Internetist laseme pildid välja ja siis surume õmblejatele pihku, et tehke nii. Ega me päris seda Montoni märki peale ei pane ja selle firma nime all ei müü."
Sultsi toodangut müüakse kohalikes butiikides ning paljude riiete küljest võib leida isegi tuhandetesse kroonidesse ulatuvaid hinnasilte.
Süümepiinu mees oma illegaalse äri pärast aga ei tunne, õigustades end sellega, et enamik eestlasi ei tee Ameerikas just kõige legaalsemaid asju.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Baltika kommunikatsioonijuht Mervi Lill oskab Sultsist kuuldes vaid naerda: "Meil on hea meel, et Montoni kaubamärk on jõudnud kaugemale kui Kesk- ja Ida-Euroopa."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 12:35
Tark energiamajandus peaks olema ettevõtete strateegiline valik
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele