Sakret ekspordib Norra, Soome ja Läti turule

Hiljuti Kesk-Eestis Mäo ristis avatud
Sakreti ehituslike kuivsegude tehas on praeguseks andnud toodangut kolm nädalat,
selle ajaga on Mäos valminud tooteid eksporditud Norrasse, Soome ja Lätti.

Sakreti kommertsdirektori Ursula Paaveli sõnul töötab tehas seitse päeva nädalas ning vajadusel ollakse valmis tootma mitmes vahetuses, et rahuldada nii siseturu- kui ka välisklientide kasvavat nõudlust kuivsegude järele.

Sakreti tehase maksimaalne tootmisvõimsus on 150 000 tonni ehituslikke kuivsegusid aastas. Seda on rohkem kui Eesti aastane turumaht, mis tänavu ületab Sakreti prognooside kohaselt esimest korda 100 000 tonni piiri.

Paavel lisas, et Sakreti eesmärgid on suured ning ettevõtte plaanib tulevikus eksportida kuni 60 protsenti Mäo tehase toodangust.

Ehitusmaterjalide tootja Sakret avas 13. juulil Kesk-Eestis Mäo ristis ligi 100 miljonit krooni maksnud kuivsegude tehase. Sakreti tehase rajamisega loodi piirkonnas täiendavalt 30 uut töökohta ning kõik uued töökohad said Kesk-Eestist pärit inimesed.

Sakret Grupp on maailma suurim ehituslike kuivsegude tootja, omades hetkel üle 60 tehase, neist 26 asuvad Euroopas. Eesti tehas on osa Sakreti globaalsest brändist, mis tegutseb frantsiisilepingu alusel ning täiesti iseseisvalt. Samal põhimõttel töötab ka Sakreti Läti tehas, mis alustas tootmist 2004. aasta oktoobris.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara