Läti konkurentsinõukogu ei leidnud Latvija
Statoili, Neste Latvija ja Lukoil Baltija R tegevuses kokkuleppeid ja kuulutas
uurimise lõppenuks.
Nõukogu esindaja Maris Gorbunovsi sõnul on ettevõtted turul küll domineerivad, kuid see ei ole keelatud, vahendas Läti Delfi. Analüüsides hinnakõikumisi, jõudis nõukogu arusaamisele, et need on lühiajalised ja ebaühtlased, kuid sellest ei piisa, et tõestada kolme suurfirma kokkulepet väikeste väljapuksimiseks.
Võimalikule kokkuleppele viitasid just väiketootjad nagu Viada, Augstceltne, Ovo, Geksans, Nivals, Voer, Trest Oil Co, RusLatNafta, Gotika Auto, Premium Petroleum, Aparts, Super Star, aga ka kütuse tootjate ja müüjate liit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.