Eesti Energia Taastuvenergia ettevõtte uus direktor on Ando Leppiman

Alates 21. juunist asus Eesti Energia
Taastuvenergia ettevõtte direktorina ametisse endine majandus- ja
kommunikatsiooniministeeriumi kütuse- ja energiaturu talituse juhataja Ando
Leppiman (32).

Senine Eesti Energia Taastuvenergia ettevõtte juhataja Raimo Pirksaar jätkab tööd tehnikajuhina, teatas ettevõte.

Eesti Energia Taastuvenergia ja koostootmise valdkonnajuht Toomas Niinemäe ütles, et tal on hea meel Ando Leppimani otsuse üle võtta vastu Taastuvenergia Ettevõtte direktori ametikoha väljakutse. „Taastuvenergeetika on kiiresti arenev valdkond kogu Euroopa Liidus. Ka Eesti Energia üheks strateegiliseks eesmärgiks on koostootmise ning taastuvenergia projektide arendamine," selgitas alternatiivenergeetika arendamiseks loodud Taastuvenergia Ettevõte eesmärki,” iseloomustas uue direktori töötausta Toomas Niinemäe.

Ando Leppiman on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli soojustehnika eriala. Varem on ta töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis energeetikaosakonnas, kütuse ja energiaturu talituse juhatajana ning energeetikaosakonnas eksperdina. Ühtlasi oli ta kaasatud Põhjamaade Ministrite Nõukogu projekti ning töötas Balti Regionaalse Energeetika Grupp Eestis koordinaatorina. Aastail 2001 – 2002 oli ta Eesti tuuleenergia assotsiatsiooni konsultant.

Eesti Energia on taastuvenergia ning koostootmise projektide tõhusamaks elluviimiseks koondanud need tegevused kokku ühe koostootmise ja taastuvenergia valdkonna alla. See hõlmab lisaks Taastuvenergia Ettevõtte poolt opereeritavatele Linnamäe ja Keila-Joa hüdroelektrijaamadele ning Virtsu tuulikutele ka Iru Elektrijaama, Kohtla Järve Soojuse ja teiste antud valdkonna tootmisvõimsuste arendusprojekte tervikuna.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara