• 05.06.07, 12:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Poolakad investeerivad Mazeikiu Naftasse 1,6 mld dollarit

Mazeikiu Nafta omanik Poola firma PKN Orlen kavatseb investeerida üle 1,6 miljardi dollari ehk 18,5 miljardi krooni järgmise kuue aasta jooksul naftatöötlemistehasesse, vahendas BBN.
Varssavis peetud pressikonverentsil teatas PKN Orlen, et nende eesmärk on kasvatada Mazeikiu Nafta EBITDA 650 mln dollarini (7,5 mld kroonini) aastaks 2012.
Omanikud loodavad, et naftatöötlustehas hakkab tööle täisvõimusel aasta lõpuks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele