• 08.05.07, 10:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rakvere Lihakombinaat Vene boikotti ei tähelda

HKScani omanduses olev Rakvere Lihakombinaat pole ekspordis Venemaale viimasel nädalal muutusi täheldanud, kirjutab Kauppalehti.
HKScanin Baltimaade juht Olli Antniemen lausus lehele, et Rakvere kombinaadi eksport Venemaale on väga väike, kuid viimasel nädalal on see sujunud normaalselt.
Noor Kaardivägi on samal ajal pannud Valio Eestis toodetud piimatooted musta nimekirja.

Seotud lood

Uudised
  • 04.05.07, 14:36
Horm: suvi tuleb, saame hakkama
Rakvere Lihakombinaadi juhatuse esimehe Olle Hormi sõnul kaotaks ettevõte Venemaa sanktsioonide tõttu umbes miljon krooni kuus, kuid saaks siiski hakkama.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele