• 07.05.07, 18:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Plahvatuse tõttu katkesid Venemaa gaasitarned Euroopasse

Ukrainas toimus gaasijuhtme plahvatus, mille tõttu katkesid gaasitarned Venemaalt Euroopasse, teatas Ukraina eriolukordade ministeerium.
"Oli võimas plahvatus, mis hävitas 30meetrise lõigu gaasijuhtmest. Inimesed viga ei saanud," vahendas ETV24 ministeeriumi pressiesindaja sõnu.
Seni on teadmata, kui kiiresti suudetakse gaasitarned taastada.
Plahvatus toimus magistraaljuhtmel Urengoi-Pomarõ-Užgorod Kiievi oblastis Luka küla lähistel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 08.03.07, 09:54
Poola ja Ukraina kiirustavad uue naftajuhtme ehitamisega
Eile Poolas Plockis kohtunud Poola ja Ukraina presidendid arutasid plaani ehitada uus naftajuhe Ukrainast Odessast Lõuna-Poolasse Brodysse.
Uudised
  • 08.05.07, 09:03
Gaasitarned Euroopasse siiski jätkuvad
Gaasijuhtme plahvatus Ukrainas ei katkestanud siiski gaasitarneid Venemaalt Euroopasse, sest kasutusele võeti varujuhe.
Uudised
  • 28.03.07, 10:03
Leedu seim võttis vastu gaasijuhtmevastase resolutsiooni
Leedu seim võttis vastu resolutsiooni, milles kutsutakse rahvusvahelist üldsust üles nõudma Venemaalt ja Saksamaalt Läänemere-aluse gaasijuhtme rajamise peatamist, kuni pole selge selle mõju keskkonnale.
  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 15:15
Eesti tööstuses on puudu kuldsetest kätest, mis tulevad üha enam appi piiri tagant
Eesti tööstus seisab silmitsi paradoksiga – tööd ja tellimusi justkui jagub, kuid inimesi, kes need ära teeksid, mitte. Eriti terav on puudus kvalifitseeritud oskustöölistest nagu keevitajad ja CNC-pingi operaatorid, kelle leidmine kohalikult tööturult on muutunud pea võimatuks. “Spetsialistide puudus on jätkuvalt kõrge – uusi inimesi ei tule piisavalt peale ja samal ajal liigub kogenud tööjõud pensionile,” selgitab olukorda Hansavesti asutaja Janek Sirg.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele