• 30.03.07, 09:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suurettevõtted lahkuvad Bulgaariast

Viimase kahe kuu jooksul on neli globaalset ettevõtet teatanud Bulgaariast lahkumise plaanist, vahendas kohalik majandusleht Pari.
Köögi- ja vannitoafurnituuride tootja American Standard müüb oma Sevlievo tehased maha sügiseks. Toiduainete tootja Meggle Eastern Europe on samuti loobunud Bulgaaria turust. Kütusemüüja Shell Gas müüb oma LPG ärid France Rubisele. Tarbe- ja toidukaupade tootja Unilever viib oma olulise tootmise Dobrichist Rumeeniasse.
Ekspertide hinnangul on suurettevõtete lahkumises süüdi kvalifitseeritud tööjõu puudus ja vilets ärikliima, hoolimata sellest, et valitsus kärpis ettevõtte tulumaksu 10%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele