• 28.03.07, 17:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA kaitsekulutused suuremad kui üheksal riigil kokku

Hiina suurendab aastaks 2007 kaitsekulutusi 17,8% võrra.
Hiina kaitsekulutused on pidevalt tõusnud vähemalt 10% võrra aastas alates 1990. aastate algusest, vahendas The Economist. Sellele vaatamata kulutab Hiina sõjaväele 11 korda vähem raha kui Ameerika Ühendriigid. USA kaitsekulutused on suuremad kui üheksa riigi nagu Suurbritannia, Prantsusmaa, Hiina, Jaapan, Saksamaa, Venemaa, Saudi Araabia, Lõuna-Korea, India kulutused kokku.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 15:15
Eesti tööstuses on puudu kuldsetest kätest, mis tulevad üha enam appi piiri tagant
Eesti tööstus seisab silmitsi paradoksiga – tööd ja tellimusi justkui jagub, kuid inimesi, kes need ära teeksid, mitte. Eriti terav on puudus kvalifitseeritud oskustöölistest nagu keevitajad ja CNC-pingi operaatorid, kelle leidmine kohalikult tööturult on muutunud pea võimatuks. “Spetsialistide puudus on jätkuvalt kõrge – uusi inimesi ei tule piisavalt peale ja samal ajal liigub kogenud tööjõud pensionile,” selgitab olukorda Hansavesti asutaja Janek Sirg.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele