• 06.03.07, 16:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töölised streigivad Airbusi koondamiste vastu

Tuhanded Prantsusmaal asuvad Airbusi töölised on hakanud streikima, protestides ettevõtte 10 000 töölise koondamisplaani vastu.
Päevapikkuse protesti organiseerijad lubasid ka muid aktsioone, kirjutas BBC News. Ka saksa töölised ühinesid nende protestiga.
Ümberkorralduste plaani kohaselt kaotaks prantslased 4300 töökohta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 16.03.07, 11:30
Aeroflot aitab raskustes Airbusi suurtellimusega
Tellimuste vähesuse käes vaevlev lennukitootja Airbus saab turgutust Venemaa lennukompaniilt Aeroflot, mis annab järgmisel nädalal Airbusile suurtellimuse.
Uudised
  • 28.02.07, 11:12
Airbus kavatseb koondada kuni 10 000 töötajat
Raskustesse sattunud lennukitootja Airbus kavatseb teatada kuni 10 000 töökoha kaotamisest oma peamistes keskustes üle kogu Euroopa.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.08.25, 10:12
Energiatarkus, mis jääb sageli märkamatuks
„Maailm liigub elektritarbimise suunas kiiremini kui kunagi varem – küsimus pole enam selles, kas, vaid selles, kuidas me seda teeme,“ ütles ABB Eesti sagedusmuundurite tehase inseneriosakonna juht Jaanus Karu Äripäeva raadio saates „Jätkusuutlik ja roheline“. Tema hinnangul kasvab elektritarbimine aastatel 2024–2034 enam kui kümme korda kiiremini kui teised energiaallikad. Aastaks 2050 on energiatarve hinnanguliselt 85% suurem kui praegu. See kasv tuleneb suuresti sellest, et elektrit kasutatakse järjest enam fossiilkütuste asemel – nii küttes kui ka transpordis,“ tõdes ta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele