Ärimehed Rein Kilk ja Oliver Kruuda on
käinud vaatamas Hiiumaal Kõrgessaares asuva pankrotistunud OÜ Hiiu Kalatööstus
müügisolevaid tootmishooneid.
Eesti Päevaleht kirjutas, et 8,5 miljoni krooni eest saab pankrotipesast osta 7000-ruutmeetrise kompleksi, kus omal ajal valmistati tonne kalakonserve.
Rein Kilk märgib, et mõlgutab kalatehasega seoses mingeid plaane, kuid uisapäisa tormata ei taha. “Paberi peal olen arvutusi teinud,” möönab Kilk lisades, et peab kalatehase ostu enda jaoks siiski suhteliselt marginaalseks ettevõtmiseks.
Kruuda ei ole nõus avaldama, mis mõtteid ta kalatehasega seoses haub, ning vastab pressiteenistuse vahendusel: “Oliver Kruudal on tavaks rääkida asjadest siis, kui need on tehtud."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Hiljuti Saaremaa Liha- ja Piimatööstuse
lihatööstuse osa ostnud ettevõtja Vjatšeslav Leedo tunneb huvi pankrotistunud
Hiiumaa Kalatööstuse vastu, et käivitada seal vorstitootmine, kirjutas Oma
Saar.
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.