Bulgaaria majanduse elavnemine on andud tugeva
tõuke paberitööstuse arenguks, kirjutas kohalik majandusleht Pari.
Üks põhjus on tootmise kasv ja sellega seotud nõudluse kasv on suurendanud pakendite nõudlust. Investorite meelest on Bulgaaria atraktiivne toormaterjalide naaberriikidesse eksportija.
See seletab ka paberitootja Svilosa 113 miljoni leevi (893 mln krooni) suurust ambitsioonikat projekti paberimössi tootmise suurendamiseks. Juhatuse esimees Krassimir Dachev ütles, et aasta lõpuks peaks tehase võimsus kolmekordistuma.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.