• 01.02.07, 16:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Shell teatas rekordilisest kasumist

Naftagigant Royal Dutch Shell teatas rekordilisest 25,36 miljardi naelasest (598,5 miljardit krooni) kasumist eelmisel aastal.
Tugev tegutsemine Ameerikas ja gaasi tootmise kasv Nigeerias aitas kasvatada Shelli kasumit, kirjutas BBC.
Shelli aastakasum tähendab, et ettevõte teenis eelmisel aastal igas tunnis 1,5 miljonit naela (35,4 miljonit krooni) tunnis.
Analüütikud hoiatavad, et see aasta Shellile nii soodne ei tule, kuna nafta hind langeb.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Shellil peab jätkuvalt edasi tegelema turvaprobleemidega Nigeerias, kus rünnakud naftatorude vastu aeglustavad tootmist.
Ettevõte koges eelmisel aastal kaotusi ka Sahhalin2 nafta- ja gaasiprojektis pärast intensiivse Kremli surve alla sattumist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele