Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ford ehitab Poolasse tehase
Ford plaanib palgata 1000 poolakat, et
toota Tychy`is Katowice lähedal Ford Kasid.
Ford eesotsas Alan Mulallyga plaanib Poola projekti investeerida 820 miljonit zlotti (3,28 miljardit krooni), kirjutas Poola majandusleht Puls Biznesu. Loodetavasti allkirjastatakse leping varsti.
See on esimene investeering kaheksa aasta jooksul Poole autotööstusesse.
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.