Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Venemaa naftaõnnetuses voolas 150 tonni naftat maha
Tõsine avarii naftajuhtmega Venemaal
põhjustas vähemalt 150 tonni nafta imbumise maapinda.
Avarii juhtus Saraatovi oblastis. Jämedama kui ühemeetrise diameetriga Samaara-Lisitšanski naftatoru juhtme purunemine Ivantejevski rajoonis Bratski asula lähedal on põhjustanud ligikaudu viie hektari suuruse maa-ala saastumise.
Avarii põhjused pole lenta.ru andmetel veel teada. Sündmuskohal teostatakse avariitöid.
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.