• 07.12.06, 11:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ärimehed Siff ja Filatov kaaluvad ühinemist

E.O.Si aktsionärid tegid eile Pakterminali omanikele ettepaneku kahe ettevõtte liitmiseks.
E.O.S on Trendgate'i ja E.O.Si liitumise tulemusena tekkinud naftatransiidifirma, kus enamusaktsionäriks on Venemaa üks suuremaid transiidifirmasid Severstaltrans.
Vastavasisulise ettepaneku esitas eile Severstaltrans üks omanikke Andrei Filatov Pakterminali nõukogu esimehele Endel Siffile.
Kas see otsus ka vastu võetakse, selgub enne aasta lõppu. Siff lubas ettepaneku edastada Pakterminali aktsionäridele, kaasa arvatud ka Hollandi börsifirmale Royal Vopak, mis omab 50 protsenti Pakterminalist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 13.10.06, 16:49
Endel Siff on Pakterminali uus nõukogu esimees
Tänasel ASi Pakterminal nõukogu istungil valiti ühehäälselt nõukogu esimeheks Endel Siff ja aseesimeheks Frank Erkelens, teatas firma.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 14:27
Kuidas säilitada tootmisettevõtte energiajulgeolek heitlikes turutingimustes
Tootmisettevõtte jaoks ei ole aur eesmärk omaette. Oluline on, et tootmine toimiks plaanipäraselt, kulud püsiksid kontrolli all ja tehniline lahendus ei seoks ettevõtet liigselt ühe kütuse või tarnesuunaga. Viimaste aastate energiakriisid ja hinnatõusud on näidanud, kui kiiresti võib seni sobiv lahendus muutuda liiga kalliks, jäigaks või lihtsalt liiga riskantseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele