• 23.11.06, 09:47
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kalleim lahing merevaate pärast

Pirita 26f asuva tornmaja elanik Piret Ustav kardab, et Eesti Näituste uus üheteistkümne korrusega maja rikub ära tema kauni merevaate ja tekitab parkimisprobleeme. Ta pöördub kohtusse.
Eesti Näituste omaniku Igor Pihela sõnul on juba kerkiva maja ehitusmaksumus 125 miljonit krooni. Seda arvestades on kohtuasja puhul tegemist ühe Eesti kalleima lahinguga merevaate pärast, kirjutas Eesti Ekspress.
Oktoobris sai Ustav võidu Riigikohtus, kes tühistas detailplaneeringu. Möödunud nädalal kaotas ta aga Tallinna Ringkonnakohtus, kes ei tühistanud ehitusluba.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ustav kuulutas, et linnavalitsus eiras head tava, kui andis välja ehitusloa, teades samal ajal vaidlusest detailplaneeringu üle.
Skanska hoiatas, et ehitamise viibimine tooks kaasa ulatuslikke leppetrahve ja saamata jäänud tulu. Novembri alguse seisuga oli uude majja müüdud kortereid ligi 38 miljoni krooni eest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele