Bill Gates suurendas investeeringuid USA
energiasektorisse, kirjutas CNN.
Microsofti asutajale Bill Gatesile kuuluv firma Cascade Investments teatas partnersuhetest energiafirmaga PNM Resources.
Uus ettevõte jaguneb arvatavasti võrdselt PNM-i and Cascade'i vahel. Loodav ettevõte investeerib elektri hulgi- ja jaemüüki.
Ameerikas arvatakse, et on vaja rohkem elektrijaamu ning PNM-il on võimalus täita tühimikud turul, mis on praegu hõivatud suurte tegijate poolt nagu Public Service Enterprise Group Inc. ja FPL Group Inc.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Bill Gates'il ei ole see esimene kord investeerida energiasektorisse. Aprillis omandas Cascade 25% etanoolitootjas Pacific Ethanol.Cascade'il on hetkel 2001.aastal omandatud 10%-ne osalus PNM-s.
Seotud lood
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.