• 01.11.06, 11:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Taani lelutootjal Lego on probleeme jõulutellimuste täitmisega

Lapsed, kes loodavad jõuludeks Lego mänguasju saada, võivad pettuda.
Taani lelutootjal on probleeme mänguasja poodide nõudluse rahuldamisega, teatas ettevõtte esindaja cbc.ca vahendusel.
"Paljud meie populaarsemad tooted on otsas" ütles Lego esindaja Charlotte Simonsen.
Probleemi tekitasid ettevõttesisesed ümberkorraldused. Lego kolis osa oma tootmisest odavama tööjõuga maadesse nagu Tšehhi ja Mehhiko.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Lego võib kaotada 1,5 miljardit krooni jõulumüügi probleemide tõttu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele