• 28.09.06, 11:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Neste tahab maailma suurimaks biodiisli tootjaks

Neste Oil lubab investeerida biodiisli tootmisse kümneid miljardeid eurosid ning saada 10 aastaga maailma suurimaks biodiisli tootjaks, kirjutab Kauppalehti.
"Tehaseid kerkib paljudele turgudele," lausus Neste Oili tegevjuht Risto Rinne. Eesmärk on toota tavalise diiselkütuse sisse pandav bio-osa taime- ja loomarasvadest. Neste esimene biodiisli tehas valmib 2007. aastal Porvos.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele