Puidust ehitamisel on palju uusi võimalusi

Värskes raadiosaates "Mets ja majandus" on külaliseks Eesti Kunstiakadeemia õppejõud ning puitehituse entusiast Renee Puusepp, kellega räägime uutest võimalustest puidu kasutamisel kaasaegses arhitektuuris.
Renee Puusepp
  • Renee Puusepp
  • Foto: Toomas Kelt
Saates tuleb juttu praegustest trendidest puitehituses ja ehitussektori keskkonnamõjust. Põhjalikumalt tutvustame ka Puuseppa juhtimisel Kunstiakadeemias välja töötatud Mustermaja projekti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele