• 21.08.23, 14:54

Stora Ensost ABBsse liikunud tehasejuht: tööstus Eestis jääb ellu

Millisena näeb tööstuse olevikku ja tulevikku Stora Enso Baltikumi tehnikajuhi kohalt tööstuskontserni ABB mootorite ja generaatorite tehase juhi kohale liikunud Indrek Saarma, kuuleb Äripäeva raadio saates "Tööstusuudised eetris".
ABB teatas augusti keskel, et ettevõtte mootorite ja generaatorite tehase juhiks saab Indrek Saarma.
  • ABB teatas augusti keskel, et ettevõtte mootorite ja generaatorite tehase juhiks saab Indrek Saarma.
  • Foto: Äripäev
Viimased aastad pühendas Saarma Stora Enso mitme tehase tehnikameeskondade ühendamisele, arendas protsesse ja tegeles parendustega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.26, 16:04
ABB insenerid Eestis loovad globaalse mõjuga tipptehnoloogiat
ABB-ga seonduvalt tuleb esmalt silme ette suur rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, kuid Eestis on sellel kuvandil väga konkreetne ja käegakatsutav sisu: siin tegutseb täismahus sagedusmuundurite tehas, kus on olemas kõik peamised lülid alates tootmisest kuni tootearenduse ja testimiseni. Just see kõik-ühe-katuse-all mudel on põhjus, miks Eestis tehtav inseneritöö ei ole lihtsalt joonestamine või teooria, vaid päriselt suure ning globaalse mõjuga tehnoloogia loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele