• 17.01.23, 09:00

Tootmisfirma: riik peab tulema tellimustega appi

Järgmise valitsuse peamine ülesanne on toetada Eesti majandusarengut riiklike investeeringute ja projektidega, leiab polüetüleentorusid tootva Haka Plasti üks omanikest Kaul Augasmägi.
Kaul Augasmägi
  • Kaul Augasmägi
  • Foto: Raul Mee
Augasmägi rääkis Äripäeva raadio teisipäevases hommikuprogrammis, et sõltub väga palju ehitusturul toimuvast ning samuti riiklikest hangetest. Praeguste tellimuste põhjal suudab ta ette näha vaid 2-3 kuu jagu, kuid aastat tervikuna on keerulisem prognoosida kui ilma, märkis ettevõtja.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 10:18
Pärnus enampakkumisel olev Hiiu tööstusküla pakub ettevõtjatele kindlust ja kasvuruumi
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele