Elektroonikavalmistaja Incapi juht Otto Pukk ennustab ettevõttele järgmiseks aastaks kasvu jätkumist, kuna Incap tegutseb näiteks rohesektorites, mis pole nii kriisitundlikud.

- Incapi juht Otto Richard Pukk usub, et ettevõte jätkab järgmisel aastal kasvu.
- Foto: Raul Mee
“Arvestame, et meil kasv toimub edasi. Kas nüüd sama kiires tempos või mitte, eks seda vaatame,” rääkis Pukk Äripäeva raadio hommikuprogrammis. “Aasta alles algab ja on vara veel ennustada liiga palju, aga pole ka põhjust olla liiga pessimistlik,” lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Mobiilse kaldaelektri pistikupesa (iMSPO – igus Mobile Shore Power Outlet) näol on igus välja töötanud paindliku kaldatoite ühendussüsteemi, mida saab paigutada terminali mis tahes asukohta vastavalt laeva sildumiskohale. Lahendus, mis on juba kasutusel Hamburgi sadamas, pakub tõhusat ja kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaldatoite süsteemidele. 2024. aastal pälvis iMSPO mere elektri- ja hübriidtoite Euroopa messil Amsterdamis reisi- ja kaubasadamate innovatsiooni aastaauhinna.