• 27.07.22, 10:26

Harju Elektri juht kahjumist: ei tea, kas järgmised kuud päästavad aasta ära

Harju Elekter kukkus teises kvartalis kahjumisse. Ettevõtte juht Tiit Atso rääkis intervjuus, miks nii läks ja millised on ettevõtte järgmiste kuude väljavaated.
Harju Elektri juht Tiit Atso kommenteeris intervjuus kontserni II kvartali tulemuste tagamaid.
  • Harju Elektri juht Tiit Atso kommenteeris intervjuus kontserni II kvartali tulemuste tagamaid.
  • Foto: Liis Treimann
Hommikuprogrammi juhib Rivo Sarapik.

Seotud lood

Uudised
  • 27.07.22, 08:27
Majandustulemused: Harju Elekter jätkuvalt kahjumis
Probleemid tarneahelates, materjalide hinnatõus ja komponentide puudus olid põhjusteks, miks teise kvartali majandustulemused avaldanud Harju Elekter peab perioodi ajaloo raskeimaks. Kahjumlik on olnud kogu esimene poolaasta.
Börsiuudised
  • 27.04.22, 09:08
Harju Elekter lõpetas esimese kvartali kahjumiga
Tallinna börsil noteeritud Harju Elekter andis teada, et hoolimata tugevast müügitulu kasvust lõppes aasta esimene kvartal ettevõttele kahjumiga.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele