• 07.01.22, 07:00

Kuidas Cleveronis ja EMTAs töötajate koolitus- ja arendusplaane tehakse

Aasta esimeses „Õppetunnisˮ tuleb juttu sellest, kuidas organisatsioonis tõhusalt töötajate arendus- ja koolitusplaani koostada.
Maksu- ja Tolliameti personalijuhi kohusetäitja Külli Meier (vasakul) ja Cleveroni talendispetsialist Maarika Haidak
  • Maksu- ja Tolliameti personalijuhi kohusetäitja Külli Meier (vasakul) ja Cleveroni talendispetsialist Maarika Haidak
  • Foto: Andres Laanem
Maksu- ja Tolliameti ja Cleveroni eksperdid räägivad, millistest põhimõtetest arendusplaani koostamisel lähtutakse, kui pikaks ajaks tehakse koolitusplaane, kuidas on koroona-aastad koolitamist mõjutanud ning milliseid arendustegevusi peale koolituste veel tehakse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 10:18
Pärnus enampakkumisel olev Hiiu tööstusküla pakub ettevõtjatele kindlust ja kasvuruumi
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele