• 14.12.21, 14:00

Digipööre ei ole revolutsioon, vaid järjepidev areng

Aastalõpu viimases "Digipööre kaubanduses ja tööstuses" saates võtame kokku käesoleva digiaasta, vaatame tulevikku ning kuuleme ühe puidutööstusettevõtte digitaliseerimise arengu lugu. Selleks oleme täna saatesse kutsunud Columbus Eesti digieksperdi Indrek Sabuli ja Barruse IT juhi Vaido Otsari ning juhatuse liikme Andres Linnasaare.
AS-i Barrus IT juht Vaido Otsar ja juhatuse liige Andres Linnasaar ning Columbus Eesti digiekspert Indrek Sabul.
  • AS-i Barrus IT juht Vaido Otsar ja juhatuse liige Andres Linnasaar ning Columbus Eesti digiekspert Indrek Sabul.
  • Foto: Äripäev
Saates keskendume Võrumaa puiduettevõtte Barrus digitaliseerimise loole. Räägime sellest, kuidas luua ettevõttes digitaliseerimiseks sobivat kultuuri, evangelisti rollist ja sellest, et edusamme tuleb ka osata nautida.
Saatejuht on Hando Sinisalu.
Kuula saadet siit:

Artikkel jätkub pärast reklaami

Digipööre ei ole revolutsioon, vaid järjepidev areng
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.25, 08:00
Eesti suurim iguse robot leidis kodu Metaprindis
igus kui tuntud masinaehituslike komponentide tarnija on jõudsalt edasi arendanud võimekust robotlahenduste osas. Lineaarrobotite puhul pakutakse reeglina standardlahendusi, milleks on käigupikkused mõõtudes 2000 x 2000 x 1000 mm. Kuid siis esitas huvitava väljakutse ettevõte Metaprint, kes vajas rätsepalahendust tööalaga 4700 x 2600 x 900 mm.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele