• 19.04.21, 09:43

Liviko juht: kriisis juuakse kodus rohkem ja odavamat alkoholi

Alkoholitootjad kannatasid eelmisel aastal hotellide ja restoranide sulgemise tõttu, kuid otse poest ostsid inimesed ehk isegi pisut rohkem alkoholi. Näiteks kasvasid kriisis kodused viinavarud, rääkis esmaspäevases hommikuprogrammis Liviko juht Janek Kalvi.
Liviko juht Janek Kalvi.
  • Liviko juht Janek Kalvi.
  • Foto: Liis Treimann
Kalvi sõnul kukkus läinud aastal Liviko eksport 40% võrra, samuti sai ettevõte tugeva löögi horeca sektori sulgemistest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 12:05
Windak: automatiseeritud laoprotsessid lühendasid kaupade väljastamise aega 30%
Kaabli pakkimissüsteemide arendaja ja tootja Windak on tegutsenud juba ligi 30 aastat, sellest üle 20 Eestis. Tegemist on tehnoloogiapõhise tootmisettevõttega, kus tootmisprotsesside optimeerimine, automatiseerimine ja innovatsioon on strateegilise arengu keskmes. Ettevõte teenindab kliente üle maailma ning on viimastel aastatel palju tähelepanu pööranud tööprotsesside digitaliseerimisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele