Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Valitsuse konkreetne plaan ajab tootjal harja punaseks: see on viga
Põlevkiviõlitööstuse VKG (Viru Keemia Grupp) juht Ahti Asmann ei rõõmusta selle üle, millele uues koalitsioonileppes on kiitust jagatud ehk põlevkivi kasutamisest loobumine 2040. aastaks. "See on viga," ütleb Asmann.
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.