Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Cleveroni uus konkurent flirdib tuntud investoritega

Jaanuari lõpus alustab esimeste personaalsete nutipostkastide paigaldamist ettevõte ParcelSea, mille asutajad ja vedajad on Cleveroni endised juhid Indrek Jürgenson, Andres Sampka ja Tanel Raun.
Andres Sampka
  • Andres Sampka
  • Foto: Raul Mee
Teisipäevases hommikuprogrammis uurisime ettevõtte asutajate käest, miks uus ettevõte loodi. millised eesmärgid asutajatel on ja mille poolest erineb ParcelSea toodang konkurentide omast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.04.26, 09:57
Vale protsessiklapi- ja ajamivalik võib viia tootmise ootamatute seisakuteni ja liigse energiakuluni
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.

Hetkel kuum

Tagasi Tööstusuudised esilehele