• 21.09.20, 16:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Prognoos: robotitest saab Eesti tööstuse vereringe osa

"Tööstusuudised eetris" keskendub automatiseerimisele ja robotiseerimisele.
Tech Group AS-i juht Martin Sutrop.
  • Tech Group AS-i juht Martin Sutrop.
  • Foto: Äripäev
Saates on külas mullu märkimisväärselt käivet kasvatanud automaatikalahenduste valmistaja Tech Group AS-i juht Martin Sutrop, kellega võtame möödunud aasta kokku.
Räägime ka 2020. aastast ja koroonakriisi mõjudest ning analüüsime, millises seisus on automatiseerimine ja robotiseerimine Eesti tööstuses. Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuula saadet siit:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele