"Tööstusuudised eetris" keskendub seekord haagiseärile. Saates on külas Tiki Treileri kaubamärgi all haagiseid tootva Bestnet ASi juht Kaupo Sisask.

- Bestnet ASi juht Kaupo Sisask.
- Foto: Andras Kralla
Saates on juttu sellest, kuidas ettevõte mullu kogu oma tootmise Paldiskisse uude tehasesse kolis ning juba tänavu tehast taas laiendama asub. Räägime ka haagiseturust ja konkurentsist ning loomulikult sellest, kuidas ettevõte koroonakriisi ajal hakkama on saanud.
Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuula saadet siit:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Energiaturg on murdepunktis. Taastuvenergia kiire kasv, võrkude piiratud läbilaskevõime ja desünkroniseerumine Venemaa elektrisüsteemist on viinud Eesti energiasüsteemi Euroopa sagedusalasse ja tänu sellele oleme ettearvamatu naabri elektrisüsteemist sõltumatud. Samas peame koos naabrite Läti, Leedu ja Soomega hoidma energiasüsteemi toimimas ja panustama rohkem varustuskindluse tagamiseks. Tuleb mitte ainult rääkida muutustest, vaid ehitada süsteeme, mis on juhitavad ja mis võimaldavad ettevõtetel uues reaalsuses raha teenida, riske vähendada ja energiat targalt juhtida.