Kriis pole raisku läinud, kui suuname sellest väljatulekuks investeeringud tulevikutehnoloogiatesse ja -valdkondadesse, hindas hiljuti tipus ametist lahkunud tööstusettevõtte Estanc endine juht Mihkel Tammo.

- Estanci eksjuht Mihkel Tammo
- Foto: Andras Kralla
„Loodan, et kriis toob rohkem tasakaalustatud ärimudeli. Inimesed tarbivad vähem ja kõik see võiks olla, et jääda. Et oma elukeskkonda aupaklikkusega ja paremini suhtuda.“ Nii võiks majanduse taaskäivitamisel suunata suurinvesteeringuid tulevikku, mitte minevikku, kommenteeris ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tootmisettevõtetes otsitakse üha enam lahendusi, mis aitaksid vähendada käsitööd, muuta protsesse stabiilsemaks ja parandada töötajate ergonoomikat. Üks võimalus selleks on vaakumtehnoloogia, mida kasutatakse järjest laiemalt nii robotiseeritud tootmisliinidel, pakendamises kui ka materjalikäsitluses.