Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kuule järele! "Tööstusuudised eetris": täiskasvanu vale kommentaar võib kustutada noores huvi inseneeria vastu
Saade keskendub seekord noortele ja inseneeriale. Külas on Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor ja ehitusinsener Anneli Ramjalg ning Merkuuri projektijuht Lauri Soosaar.
Eesti tööstusettevõtted otsivad tööd ja tellimusi, kuid paljud teevad seda valest kohast – kontorist. Tegelikkuses on üks osa järjepidevast müügistrateegiast erialamessidel osalemine, sest see hoiab ettevõtte konkurentsis ja usaldusväärsena.