• 09.07.19, 07:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Baltic Workboats´i omanikud võtsid pea 2 miljonit dividendi

Margus Vanaselja ja Märten Vaikmaa töölaevade ehitamisega tegeleva ettevõtte käive kasvas aastaga pea 10 miljoni euro võrra ja ettevõtte omanikud võtsid korraliku dividendi.
Margus Vanaselja Nasvas Saaremaal, kus tegutsebki Baltic Workboats.
  • Margus Vanaselja Nasvas Saaremaal, kus tegutsebki Baltic Workboats.
  • Foto: Eiko Kink
Baltic Workboats AS teenis eelmisel aastal 40,13 miljoni eurose käibe juures 1,88 miljonit eurot tegevuskasumit. Aasta varasemaga võrreldes kasvas ettevõtte müügitulu 27,73 protsenti. Samas kannatas kasumlikkus: 2017. aastal oli ettevõtte müügitulu 31,42 miljonit ja tegevuskasum 2,89 miljonit eurot.
Ettevõtte omanikud võtsid eelmisel aastal dividendi 1,9 miljonit eurot, aasta varem 1,06 miljonit eurot.
Loe pikemalt Äripäevast.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.26, 16:02
Hansavesti kogemus: kuidas sõeluda 1300 kandidaadi seast välja parimad?
Nädalaga 1300 töösooviavaldust keevitaja ametikohale – just sellise tulemuse tõi tööstus- ja tootmisettevõtetele keskendunud Hansavesti OÜ ühele ettevõttele korraldatud värbamiskampaania. Kuidas sellise hulga inimeste seast aga kiirelt ja tõhusalt välja selekteerida need, kes päriselt antud tööle sobivad?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele