• 28.05.18, 14:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Edulugu: Protsessid selgeks voodiagrammi abil

Harju Elekter Elektrotehnika võttis mullu protsesside kaardistamise tõsiselt ette, et parandada tegevuse arusaadavust enda ja töötajate jaoks. Voodiagrammide abil said kirjeldatud ka need protsessid, mille kohta polnud varem ridagi kirjas.
Harju Elekter Elektrotehnika juhtimissüsteemi spetsialist Kaia-Kristiina Kirikal, kes on üle võtnud konsultandi Helen Hilkja töö ja jätkab protsesside arendamist, ning tehase juht Kristjan Rotenberg.
  • Harju Elekter Elektrotehnika juhtimissüsteemi spetsialist Kaia-Kristiina Kirikal, kes on üle võtnud konsultandi Helen Hilkja töö ja jätkab protsesside arendamist, ning tehase juht Kristjan Rotenberg.
  • Foto: Harro Puusild
Veel enam kui aasta tagasi olid Harju Elekter Elektrotehnika protsessid kirjeldatud ainult Wordi-dokumentides, tekstid olid pikad ja palju kasu neist sellisel kujul ei olnud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele