(Sisuturundus) CM: Masterbuy.info – grupiviisiline energia ostmine

Energiasektor võitleb raevukalt suurimate ostjate pärast  - terasetööstused, kaevandused ja tööstusettevõtted, mistõttu elektrihinnad on seal madalad.

Antud ettevõtete puhul ei saa energiasektor elektri pealt palju raha teenida, kuna hinnad on reguleeritud.  Energiasektor teeb antud puudujäägi tasa ses osas küsides oluliselt kõrgemaid  tasusid väikestelt ja keskmise suurusega ettevõtetelt.

„Master Buy Project“, mis on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi Innovatiivse Majanduse rakenduskavast, avab uue peatüki väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete e- äri ajaloos.

Masterbuy.info kodulehe kaudu pakub see uuenduslikku vahendit era- ja äriklientidele, võimaldades neil luua energiaostmise gruppe ja seeläbi optimeerida energiaostmise kulusid.

Masterbuy.info pakub laias valikus teenuseid, mis toetavad ettevõtjat elektri ostmisel. Hinnad on kättesaadavad B, C ja G tariifigruppides nii, et iga klient saaks valida parima variandi vastavalt oma elektritarbimise profiilile.

Veebileht on kohandatud energia ostuks, loodud on see VKE’de ja eraisikute jaoks.


 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara