Enefit Greeni kvartali äritulud langesid 26% ning ärikulud kasvasid 4%, kvartali puhaskasum kahanes aastaga 78%.
Enefit Greeni juhatuse esimehe Aavo Kärmase (pildil keskel) sõnul mõjutasid kolmanda kvartali tulemusi elektri hinna langus ja oodatust väiksem elektritoodang.

Seotud lood

Börsiuudised
  • 12.10.23, 10:26
Enefit Greeni kvartali tootmismaht kasvas 37%
Enefit Green tootis septembris 68% rohkem elektrienergiat kui aasta tagasi ning kolmanda kvartali kokkuvõttes kasvas elektritoodang aastaga 37%.
Börsiuudised
  • 15.09.23, 08:00
Enefit Green sai Eesti võimsaima tuulepargi ehitamiseks hiigellaenu
Enefit Green ja Euroopa Investeerimispank (EIP) sõlmisid 180 miljoni euro suuruse laenulepingu Sopi-Tootsi maismaa tuulepargi ehitamiseks Eestis.
Börsiuudised
  • 12.09.23, 12:30
Enefit Greeni tootmine kasvas augustis hüppeliselt
Taastuvenergiatootja Enefit Green teatas investoritele, et tootis augustis 82,6 GWh elektrienergiat, mida on pea 29% enam aasta varasemaga võrreldes.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.08.26, 06:00
Eesti ettevõtted kaotavad rahastuse puudumise tõttu eksporditehinguid konkurentidele. Milline on lahendus?
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele