PRFoodsi juht Indrek Kasela ütles, et kriisis toimetulemiseks hakatakse rohkem keskenduma kalakasvatusele ning vähem töötlemisele. Tootmist plaanitakse aga kulude kokkuhoiuks ümber suunata.
Indrek Kasela.
  • Indrek Kasela.
  • Foto: Raul Mee
Kulude kokkuhoiu kohti kommenteerides ütles Kasela, et tootmis- ja logistikakulud peavad vastama praegusele turuolukorrale. “See tähendab ka tootmise suunamist sinna, kus on see kuluefektiivsem,” selgitas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.07.26, 14:36
Pakendamisliini edu algab tootmisprotsessi mõistmisest, mitte roboti valimisest
Tootmisettevõtte pakendamisprotsessi eduka automatiseerimise aluseks on kogu tootmisvoo põhjalik analüüs, et uus süsteem sobituks olemasolevasse keskkonda, aitaks vähendada tööjõuvajadust ning oleks valmis ka ettevõtte tulevasteks arenguteks. Lihtsalt roboti lisamine enamasti oodatud tulemust ei too, nendib tootmise ja tööstuse automatiseerimislahenduste arendaja Smitech OÜ tegevjuht Sander Mitendorf.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele