Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Lõuna-Eestis tegutseva lihatootja Atria Eesti Soome emafirma eelmise aasta järjest paranevale tulemusele pani krooni jõulumüük, ettevõte plaanib nüüd koroona-aasta eest paremat dividendi maksta kui aasta tagasi.
Atria Eesti juht Olle Horm Toiduliidu pressikonverentsil esinemas.
Foto: Liis Treimann
Atria kontsern teatas eelmise aasta viimases kvartalis 15,1 miljoni euro suurusest ärikasumist. Koroona-aastale eelnenud aastal oli ärikasum 12,1 miljonit eurot, teatas ettevõte Helsingi börsile.
“Hooldust saab planeerida, remonti mitte,“ ütleb AxFlow esindaja Janno Aasamets. Tema sõnul puututakse tootmis- ja hooldusettevõtetes siiani väga sageli kokku olukordadega, kus kriitiline seadmeinfo on eri kohtades laiali ja ülevaade puudub.